logo

CALL US TODAY

toll free: (800) 442-6546
local: (312) 346-8780

protecting the rights of injured workers

THE INJURY LAWYERS YOU WANT

img

Ankin Law News

Howard Ankin is featured in the John Marshall Law School Annual Report of the Dean. (View page)

October 10, 2014: Howard Ankin spoke at "35 Years of Svengoolie" event. (View Svengoolie Blog Post)

October 8, 2014: Howard Ankin supports Chicago Blackhawks. (View Chicago Blackhawks Promo)

September 20, 2014: Ankin Law Office helped sponsor Soccer Night with the Chicago Fire. (View Photos)

September 17, 2014: Ankin Law Office sponsored a community outreach event. (View Photos)

September 6, 2014: Lily O'Shea, Jill Wagner and Howard Ankin attended the National Women's Teamsters Conference. (View Photo)

September 4, 2014: Members of Ankin Law Office participated in the CVLS Race Judicata 2014. (View Photos)

August 21, 2014: Howard Ankin appeared on Chicago Channel 2 News to discuss charges against Massage Envy. (View Newscast)

August, 2014: Howard Ankin has been selected as a WILG Top 100 Injured Workers' Attorney. (View Letter)

September, 2013: Ankin Law Office debuts Stickman television commercials. (View Commercials) (Read Chicago Daily Law Bulletin article)       

* Click Here to read More News...

RECENT BLOG POSTS

The Chicago Injury Lawyer

img4

 

ankin law office llc

162 West Grand Avenue
Chicago, Illinois 60654
Toll Free: 800-442-6546
Local: 312-346-8780

Home Polish

Spółka prawa cywilnego Ankin Law Office w Chicago służy pomocą osobom, które doznały szkody na osobie w wyniku zdarzenia losowego, wypadku objętego odszkodowaniem pracowniczym lub osobom ubiegającym się o świadczenia z tytułu niezdolności do pracy z ubezpieczenia społecznego.

Nasi prawnicy w Illinois posiadają duże doświadczenie, wykonują swój zawód z pasją i oddaniem, a w każdej prowadzonej sprawie są nastawieni na osiągnięcie pożądanych rezultatów. Adwokaci, asystenci i pracownicy kancelarii mają zawsze na uwadze dobro klienta, dlatego inni adwokaci, byli klienci oraz lekarze polecają naszą firmę osobom, które uległy wypadkom.  Już krótka rozmowa z prawnikiem z naszej firmy daje klientom pewność, że są w dobrych rękach, a ich sprawa będzie fachowo prowadzona przez kancelarię Ankin Law Office.

Profesjonalizm i zaangażowanie widać w naszej etyce zawodowej. Niewiele jest kancelarii pracujących ciężej lub zapewniających wyższy poziom usług. Nasi prawnicy regularnie prowadzą sprawy w powiatach: Cook, DuPage, Lake i innych na terenie Illinois. Poświęcają czas na wyjaśnienie skomplikowanych zagadnień prawnych, pomagają zdecydować czy lepiej wnieść sprawę do sądu czy zawrzeć ugodę, tłumaczą na czym polega postępowanie i czego można oczekiwać od sądu, Komisji Odszkodowań Pracowniczych Stanu Illinois czy też urzędników orzekających w sprawach o przyznanie niezdolności do pracy i możliwości korzystania z ubezpieczenia społecznego.

Jesteśmy zdania, że nasi klienci zasługują na najlepszych lekarzy. Żadna kwota odszkodowania nie jest w stanie zrekompensować marnej opieki medycznej. Nasza kancelaria pomaga klientom znaleźć dobre szpitale, troskliwych lekarzy i najwyższej klasy specjalistów. Dodatkowo, klientom, którzy w wyniku wypadku utracili pracę staramy się opracować plan przeszkolenia zawodowego, dający możliwość powrotu do czynnego życia zawodowego. Summiennosć w przygotowaniu i agresywne dochodzenie roszczenia sprawiają, że poszkodowani reprezentowani przez naszą kancelarię często otrzymują atrakcyjne oferty ugody. Firmy ubezpieczeniowe nie mają wątpliwości co do naszej gotowości do procesu, wiedząc, ze wszelkie kwestie zostały dokładnie sprawdzone, zbadane i rozważone.

Niezależnie od tego, czy szkoda nastąpiła w wyniku wypadku samochodowego w DuPage (szkoda na osobie podlegająca prawu stanu Illinois), wypadku w zakładzie pracy w Waukegan (roszczenie o odszkodowanie pracownicze podlegające prawu Illinois), zaniedbania lekarza, pielęgniarki lub innego pracownika służby zdrowia w placówce w powiecie Cook (proces o błąd w sztuce lekarskiej podlegający prawu Illinois) czy gdziekolwiek indziej, a uszczerbek na zdrowiu spowodował tymczasową lub długotrwałą niezdolność do pracy (świadczenie inwalidzkie z ubezpieczenia społecznego, podlegające prawu Illinois), klienci mogą zawsze liczyć na naszą kancelarię, zapewniającą wysoką jakosć usług i pierwszorządne wyniki.

Zadzwoń do naszej kancelarii na numer (800) 442-6546 po bezpłatną, poufną konsultację. Wynajmij naszą firmę, a wynagrodzenie za reprezentację będzie płatne w przypadku wygrania sprawy: kancelaria otrzyma odsetek kwoty, którą uzyskasz z odszkodowania, bez wydatków z Twojej kieszeni.  Staramy się pomagać klientom w różnej potrzebie: w przypadku odszkodowań za szkody na osobie, wypadkach związanych z ruchem pojazdów, ofiarom wypadków w miejscu pracy, procesach w sprawie śmierci zawinionej, czy też powództwach zbiorowych.

accident lawyer chicago injury attorney chicago attorney chicago injury

Our firm handles workers' compensation and personal injury claims in Chicago, Berwyn, Joliet, Cicero, Waukegan, Chicago Heights, Elgin, Aurora, Oak Park, Oak Lawn, Schaumburg, Bolingbrook, Glendale Heights, Aurora, Niles, Schaumburg, Arlington Heights, Naperville, Plainfield and all of Cook, DuPage, Lake, Will, McHenry, LaSalle, Kankakee, McLean and Peoria Counties. Sitemap